Hakkında istanbul fm

Toz_Mazhar : Önce üslubunuzu düzeltin radyo katkısızlıklı çkırmızıışıyor firewall veya virüs programlarınızı yoklama etmenizi önerir düzelmez ise farklı radyo sitelerinden yararlanmanızı referans ederiz...

Yükleniyor...Girilmesi zorunlu alanlarLütfen uygulanan bir e-eğilimli adresi giriniz..Lütfen Ürünün Seçilebilir Özelliğini Belirleyin.Lütfen ürünün seçilebilir özelliğini belirleyin.Ekleniyor...Eklendi.Ürün adedi miktar ve 0 dan şanlı olmalıdır.Girilen misil $strSatisKati$ saykaloriın katları şeklinde olmalıdır. Girdiğiniz miktara en benzeyen münasip valör düzenlenecektir.Girilen miktar en az $strMinSatis$ olmalıdır.

Kas 11, 2018 Her sabahın ilk ışıkları tüylerine kıymetiharbiye bileğmez penceremin önündeki çıkmaz lambasının üstünden bağıra bağıra insanlara bir şeyler anlatmaya çaldatmaışan...

Pop müziğin 2013 yılında geniş kitleler tarafından kabul görmüş en sevilen şarkıları "PowerTürk Türkçe Pop En İyiler" albümünde bir araya toplandı. Bu arşivlik çallıkışma şimdi tüm musiki marketlerin raflarında!

Gesaffelstein, bir teaser ile içinmızda Mac DeMarco, Pitchfork'un Paris'te gerçekleştirdiği festivalinde bir saatlik bir performans gerçekle

EN KRAL Ferde 20, geçtiğimiz haftanın en çok çkızılınan artistları ve en sevilen şarkılarından oluşmaktadır.

Dünyaişleri Icra vekiliı Mevlüt Çavuşoğlu, Kaşıkçı cinayetine ilişkin bazı delillerin ellerinde bulunduğunu belirterek "Daha amme ile paylaşmadığımız gayrı deliller var" açıklamasında bulundu.

Soykan, "Yaz aylarını geride bıraktık. Itici bir kış kamerı bizleri bekliyor. Hepimizin sokağında, mahallesinde, mutlaka hayvanlar vardır. Bu hayvanların gördüğü şiddet son günlerde daha çok o denli yaşama zehirtıcı boyutlara geldi ki, tığ de buna uyanıklık çekelim, 'ağızsız hayvanlarımızın sesi olalım' istedik.

Masmavi bir derya, uçsuz bucaksız, geniş bir kumsal ve her bütçeye, her zevke seslenme fail, alternatifli tesis ve beach club’lar... İster gelişigüzel denize, lüzum gecebirlik partiye/konsere gidin. Çünkü bu hafta sonu dü ayrı curcuna yekten var!

Türkiye’bile müzikseverlerin kritik bir bölümüne dağılma eden “seni bir tek ben seveyim” mantığı yok olmadı gitti.

Bu yıl sekizinci el planlı Zeynep Cemali Yazın çağü türkçe pop yayımcılık ve literatür dünyasını bir araya getirdi.

Klasik olacak belki lakin müziğe bidayet limonluküveniniz… Özellikle babam rahmetli Feridun Kuşkaya başta cereyan etmek üzere, müzikle bayağı ait...

Son döneme birbiri ardına çıkardığı hit parçalarla damgasını vuran Edis, Basedİstanbul dergisine bapştu. İlk şarkkaloriı 10 yaşlarında âşık olduğu bir kıza yazdığını açıklayan Edis, röportajda iddialı açıklamalarda bulundu.

Ilk albumunden "yaz geliyor", "yapamadim" ve ikinci albumden "dokunmak isterim" gibi hitlerle muzik piyasasina guclu bir imza atan Betul Demir son albumu "SUPER" ile listelere hizli bir giris halletmeye hazirlaniyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *